آخرین پست در خانه قدیمی

موضوع:‌ عمومی

بالاخره خونه جدیدم www.lifecycle.ir رو بعد از سه هفته کار تونستم بسازم. خیلی وقت بود که تصمیم به این کار گرفته بودم ولی هر بار مشکل یا کار مهمتری بود این شد که دیدم آخر سالی دیگه باید لیست کارهای انجام نداده سالم رو ببندم و از انتقالش به سال جدید (مثل هر سال 09.gif) خودداری کنم.
این شد که در یک تلاش شبانه روزی در کوتاه ترین زمانهایی که پیدا می کردم طی سه هفته اخیر وبلاگم رو به یک هاست شخصی انتقال دادم تا خیلی از محدودیتهایی که به واسطه اجاره نشینی در پرشین بلاگ داشتم رفع کنم. در قدم اول که خیلی راضیم با این که خیلی شبها بی خوابی کشیدم تا باگهاش برطرف شد ولی ارزشش رو داشت. الان می فهمم کسایی که بعد یه عمر مستاجری خونه دار میشند حتی اگه نقلی هم باشه چه حالی دارند. 01.gif

دوستانی که تقریبا دو سال در این خونه باهام همراه بودند رو دعوت می کنم از این به بعد توی خونه جدید مهمونم باشند و با نظراتشون کمک کنند تا اون رو هر روز بهتر و مفیدتر کنم. برای پرشین بلاگیها هم آرزوی موفقیت بیشتر دارم. مطمئنا اگر این سرویس فعال نبود امروز من 62 پست ارزشمند که آیینه ای از  دو سال بالا و پایینهای شخصی، فکری و کاریم هستش رو نداشتم.

/ 3 نظر / 17 بازدید
میثم

[دست]بابا مبارکا باشه!

رضا

سلام. امیدوارم حداقل سال جدید بیشتر ببینیمت[لبخند]. همچنین امیدوارم سال سبزی پیش رو داشته باشی[گل].

سینرژی

سلام سایت نو مبارک سال نو مبارک