۵۵- معماری سازمانی در یک نگاه

موضوع: معماری

خیلی از دوستان در مواجه با مباحث معماری سازمانی سوالاتی می کنند که گویای این مطلب است که در مسیر برنامه ریزی استراتژیک تا اجرای برنامه ها٬ نقش معماری سازمانی را نمی توانند به درستی تشخیص داده و در ذهن آن را مجسم نمایند. فکر کنم پاسخی گویاتر از این فیلم برای این افراد وجود نداشته باشد. البته برای افراد خبره هم دیدن آن خالی از لطف نیست.

گویا بعضی ISPهای داخل کشور دسترسی به سایت youtube رو محدود کردند. اگه فقط یه کادر خالی دیدید اصلا تعجب نکنید. می توانید از لینکهای پایین استفاده کنید.

لینک دانلود فیلم:  Meetthearchitects.flv (8 MB) FLV
                         Meetthearchitects.rar (10 MB) WMA

حرف آخر:

قدر شبهای قدر رو باید دونست. قضای خیلی ها توی این شبها رقم می خوره. خوش به حال اونهایی که تا رسیدن به این شبها قضاشون رقم خورده و این شبها به دنبال قدر هستند. به قول یه دوستی «اگر یادت بود و باران گرفت٬ دعایی به حال بیابان کن». التماس دعا...

قدیم ندیما:

- من علمی و من سازمانی (جمعه، 14 مهر، 1385)
- تنزل الملائکة و الروح (پنجشنبه، 20 مهر، 1385)

/ 4 نظر / 13 بازدید
آيينه

ما هم التماس دعا من نتونستم فيلم رو ببينم .يعني فقط يك كادر خالي نشان داده مي شد.

سينرژی

سلام اگر نتوانستيد فايل را از يوتيوب دانلود کنيد٬ می‌توانيد لينک آن را در صفحه بگذاريد تا بينندگان بتوانند توسط فيلترشکن ان را مشاهده کنند.

محمد

لينکش که توی صفحه هست. اگه روی جمله قرمز برید لینکش هست. با این حال اول هفته که ابزارهای کارم دم دستم بود دانلود می کنم میزارم روی یه سایت دیگه. لینک: http://www.youtube.com/v/Df4RnVl03Es

سلام روزت مبارک